KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139461

nr 1313 9461

Tom Fahlroth

(1921-1980), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, oramad

Tom Fahlroth, svensk bildkonstnär född 1921, död 1980.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:26:40

Tom Fahlroth

Läs mer om Tom Fahlroth