KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139461
nr 1313 9461
Tom Fahlroth
(1921-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, oramad
Tom Fahlroth, svensk bildkonstnär född 1921, död 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:26:40
150 kr
400 kr